HUNOR VON NONIUS

Facebook

PuppyGo

Goście

Odwiedza nas 11 gości oraz 0 użytkowników.

20 czerwca odbyła się II Wystawa Gigantosów

bez uprawnień do wniosków CWC.

 

Ogromnie dziękuję wszystkim Gigantosom za wspaniały prezent. Zawsze będę pamiętać o tym miłym spotkaniu.

 

Więcej zdjęć w "Gigantos Show"

 

Read more...

Na Krajowej Wystawie w Jeleniej Górze Fier Gigantos ( właściciel Anna Woźniak) zajął I miejsce w klasie pośredniej. Orzymal ocenę doskonałą, CWC. Został Najlepszym Dorołym Psem i Zwycięzcą w Rasie ( BOB ). Tym samym zaczął dorosły championat.

Read more...

Na Międzynarodowej Wystawie w Umag, w Chorwacji, Douglas Gigantos ( właściciel Katarzyna Licznerska) w klasie championów zajął

pierwszego dnia I miejsce, otrzymał CWC, CACIB i Został Zwycięzcą Rasy.

Drugiego dnia również powtórzył swój sukces, Douglas Gigantos zajął I miejsce, otrzymał CWC, CACIB i został Zwycięzcą Rasy.

Tym samym został nowym Championem Chorwacji  i  Grand Championem Chorwacji.

Read more...

Na Międzynarodowej Wystawie w Lesznie Fier Gigantos( właściciel Anna Woźniak) zajął I miejsce w klasie młodzieży. Otrymał Zwycięstwo Młodzieży i Najlepszym Juniorem. Tym samym jest nowym          Młodzieżowym Championem Polski.

Read more...

Na Krajowej Wystawie w Ustce Esteli Gigantos (włąściciel Ewa Kugaz Sztalmirska) zajęła I miejsce w klasie Championów. Otrzymała ocenę doskonałą, CWC oraz została Najlepszą Dorosłą Suką w rasie.

Read more...

Na Międzynarodowej Wystawie w Łodzi Forsayth Gigantos, właściciel Lucyna Mleczak zajął I miejsce w klasie pośredniej. Otrzymał CWC oraz CACIB. Tym samym zaczął Interchampiona.

Read more...