HUNOR VON NONIUS

Facebook

PuppyGo

Goście

Odwiedza nas 8 gości oraz 0 użytkowników.

ur 20.06.2001

19 listopada 2007 roku odeszła nasza Rinieczka, nestorka gigantosowego rodu.

Była przepiękną, pełna godności dożycą. Niezwykle cierpliwa i wdzięczna. Kochała życie. Umiała się bawić, cieszyć i dumnie pokazywać arystokratyczne dozie wdzięki. Była cudowną mamą i naszą przyjaciółką.

Mimo wielkiego żalu ogromnie się cieszymy, że dostąpiliśmy zaszczytu przebywać razem z nią. Dziękujemy naszej hodowczyni, że Rinieczka mogła być z nami. Ogromny smutek rozdziela serca nie tylko nasze- ludzkie ale również pozostałych piesków w domu.


Wielokrotna medalistka,
EuDDC 2003 kl otwarta- ocena doskonała,
Koszalin 2003- II miejsce w parze hodowlanej z Xedosem Jag-Sza,
II m-ce w rankingu wystawowym 2003 w sukach dorosłych


W opinii sędziowskiej
" delikatna ale szlachetna suka, proporcjonalna, o doskonałej głowie, prawidłowej osadzonej i noszonej szyi. Poprawna linia górna i dolna, prawidłowe ustawienie i kątowanie kończyn, piękna w ruchu". 

17.06.2004 urodziły się szczenięta po Rinspeed Yello. Ojcem maluszków jest Olav de Baussenque, Champion Niemiec, Zwycięzca Europy 2002, I m-ce w kl championów na Wystawie Światowej Dortmund 2003.

22.01.2007 urodziły się szczenięta miotu B. Ojcem szczeniaczków jest InterChampion, MłChPl, MłZwEuDDC, MłZwKlubuPl, MłZwKlubuSłowacji, Zwycięzca Berlina, Zwycięzca Bałtyku Rumianek z Kuźni Napoleońskiej.

19 November 2007 - our Rinieczka passed away, she was the one who started the house of Gigantos.
She was an exceptionally beautiful and dignified Great Dane. Extremely patient and grateful, she loved life. She knew how to play, be happy and present herself with aristocratic grace. She was a beloved mother and our bosom friend. We want to thank our breeder that Rinieczka was with us. Our human hearts but also hearts of our other dogs are full of sorrow but we are proud that she lived with us.

This is the way we remember her...

Nasza Rinieczka...

Rinspeed Yello

Rinspeed Yello

Rinspeed Yello

Rinspeed Yello

Rinspeed Yello

Rinspeed Yello

Rinspeed Yello

Rinspeed Yello

Rinspeed Yello

Rinspeed Yello

Rinspeed Yello

Rinspeed Yello

Rinspeed Yello

Rinspeed Yello

Rinspeed Yello